Twórcy "Minionków" wracają z nowym filmem

„Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” to ekranizacja kultowego komiksu, który rozszedł się w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy. FIlm wyprodukowany przez twórców "Minionków" trafi do kin 12 lipca.

Film trafi do kin 12 lipca
fot. mat.pras.

Szalony i nieposkromiony jak każdy dzieciak podczas wakacji! Z pewnością nie można mu odmówić fantazji ani zaangażowania. Nie można też zaprzeczyć, że jest królem widowiskowych katastrof. Uwielbia drzemki, próbuje ulepszyć nawet kota, ma głowę pełną świeżych pomysłów. Poznajcie Gastona – konstruktora i wynalazcę, którego inicjatywy rozbawiają, zadziwiają i czasem też niepokoją wszystkich dookoła. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”, ekranizacja kultowego komiksu, który rozszedł się w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy, zainspiruje widzów do realizowania swoich najbardziej postrzelonych pomysłów już 12 lipca! W oczekiwaniu na najbardziej imponujące katastrofy tych wakacji prezentujemy zwiastun filmu, pełen efektów specjalnych przygotowanych przez studio Illumination Entertainment, twórców przebojowych „Minionków”.

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.


 

 

Źródło: Kino Świat, mat.pras.

#Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki #Minionki #premiera

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo