Państwo Ochódzcy

  

Jak donosi „Wprost”, w PO narasta bunt przed koalicją z SLD w wyborach do Sejmu i Senatu. Ponoć niektórzy działacze nie wyobrażają sobie obecności na jednej liście np. z p. Joanną Senyszyn. Wcześniej wspólny start na jednej liście z SLD wykluczyło jakże odnowione po przegranej elekcji do europarlamentu PSL.

To ciekawe, jeszcze parę tygodni temu działacze zarówno PO, jak i PSL nie widzieli nic zdrożnego we wspólnym starcie z postkomunistami, a teraz zaczęli im oni „śmierdzieć”. Nagle przypomnieli sobie o swoim konserwatyzmie, chrześcijaństwie i innych wartościach, o których stopniowo zapominali przez ostatnie kilkanaście co najmniej lat. A ja myślę o nich, jak sprzątaczki z klubu Tęcza o prezesie Ryszardzie Ochódzkim: „Ci ludzie słowa prawdy w życiu nie powiedzieli”. Podejrzewam zresztą, że i ze szczerym myśleniem mają poważne problemy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts