Zmrożone zwłoki wypadły z samolotu

Zdjęcie ilustracyjne / Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=12314

  

W ogrodzie w londyńskiej dzielnicy Clapham znaleziono ciało mężczyzny, który najprawdopodobniej wypadł z podwozia samolotu podchodzącego do lądowania na Heathrow - podaje dzisiaj BBC. Według policji był to samolot linii Kenya Airways lecący z Nairobi.

Ciało mężczyzny znaleziono w niedzielę po południu. Zwłoki spadły zaraz obok opalającego się w ogrodzie mieszkańca.

"Gdyby do tego doszło kilka sekund później, zwłoki spadłyby na wspólne tereny zielone, gdzie przebywały setki ludzi (...)" - mówi jego sąsiad, cytowany przez BBC. Ciało mężczyzny określił jako "bryłę lodu". "Rozmawiałem z (przedstawicielami lotniska) Heathrow. Mówili, że to się zdarza raz na pięć lat" - dodał.

Po wylądowaniu w komorze podwozia znaleziono jedzenie, wodę i torbę.

Policja metropolitalna przekazała, że nie podejrzewa udziału osób trzecich i dodała, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Rzecznik linii poinformował, że pokonanie trasy z Nairobi do Londynu zajmuje 8 godzin i 50 minut.

"To przykre, że ktoś stracił życie przez to, że schował się na pokładzie jednego z naszych samolotów. Proszę przyjąć nasze kondolencje"

- oświadczył.

BBC podaje, że w 2015 roku na dachu domu w londyńskim Richmond znaleziono ciało mężczyzny, a drugą osobę znaleziono w krytycznym stanie. Obie osoby podczepiły się do samolotu lecącego z Johannesburga. W sierpniu 2012 roku w podwoziu samolotu z Kapsztadu również znaleziono zwłoki mężczyzny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zabójstwo w hotelu. Podejrzany w rękach policji

/ Piotr Łuczuk

  

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo w Karpaczu (woj. dolnośląskie). Ciało martwej kobiety znaleziono w nocy w jednym z tamtejszych hoteli.

Rzecznik prasowa jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowska poinformowała, że 43-letni mężczyzna podejrzewany o zabójstwo kobiety w hotelu w Karpaczu został zatrzymany na terenie innego niż dolnośląskie województwa.

„Zostanie przewieziony do Jeleniej Góry, gdzie odbędą się z nim czynności śledcze. Ma status osoby podejrzewanej, bo jeszcze nie przedstawiono mu zarzutów. Sekcja zwłok kobiety ma wskazać dokładne przyczyny jej śmierci”

- powiedziała policjantka.

Ciało martwej kobiety znaleziono wczoraj po godz. 22:30 w jednym z hoteli w Karpaczu. Policja nie chciała ze względu na dobro śledztwa informować, że poszukuje podejrzewanego o zabójstwo sprawcę.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl