Wolno wybrać przyzwoitość

  

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego oznacza de facto uniewinnienie drukarza, który z powodu przekonań odmówił druku ulotek promujących LGBT i który za tę odmowę został podany przez swoich zleceniodawców do sądu. Odetchnąłem z ulgą!

Prowadzę artystyczną, wspierającą tradycyjne wartości działalność gospodarczą. Od zawsze gitarą i piórem walczę z genderową głupawką. Teoretycznie mogę wyobrazić sobie prowokacyjne zlecenie od homoaktywistów, np. na obsługę koncertową tęczowego mityngu. Moja odmowa (z powodu przekonań) stanowiłaby doskonały pretekst do sądowego nękania i przykładnego ukarania mnie, homofoba, za dyskryminację. Precedensowy, zdroworozsądkowy werdykt TK uniemożliwia prawny homoterror wobec przyzwoitych przedsiębiorców, dla których ważniejsze są tradycyjna moralność i ochrona przed demoralizacją dzieci i młodzieży niż chwilowy zysk.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts