Polak w filmie Tarantino. Czym Zawierucha zadziwił DiCaprio i Pitta?

Rafał Zawierucha / youtube.com/printscreen

  

Rafał Zawierucha może pochwalić się ogromnym sukcesem. Zagrał rolę młodego Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Na planie znalazł się obok takich gwiazd jak Leonardo DiCaprio, czy Brad Pitt. Polak miał pewien codzienny zwyczaj, który w mniemaniu gwiazd Hollywood... świadczył o polskim szaleństwie.

Gdy pojawiły się pogłoski o tym, że Rafał Zawierucha zostanie wycięty z filmu Tarantino, aktor stwierdził, że jest dumny z samego faktu, że został zauważony przez tak wybitnego reżysera. Na szczęście sceny z udziałem Polaka nie zostały wycięte, o czym możemy przekonać się już w zwiastunie do "Pewnego razu... w Hollywood".

Na planie polskiemu aktorowi towarzyszyły takie sławy jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie, czy Dakota Fanning. Choć niejednemu mogłoby się od takiej ilości gwiazd w głowie pomieszać, to Zawierucha pozostał wierny swoim zwyczajom.

W rozmowie z "Galą" przyznał, że codziennie pokonywał na rowerze trasę około 50 km. Było to o tyle dziwne, że w Hollywood nikt nie jeździ na rowerze.

Codziennie przed planem robiłem na rowerze trasę prowadzącą do Venice Beach. Pokonywałem około 50 kilometrów. W Los Angeles rzeczywiście na rowerze nikt nie jeździ, więc w opinii Pitta i DiCaprio mój zwyczaj świadczył o polskim szaleństwie 

- przyznał Zawierucha.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier rozmawiał o rozwoju uczelni

/ https://twitter.com/PremierRP

  

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Katowicach z rektorami publicznych śląskich uczelni wyższych. Według uczestników spotkania, które odbyło się w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, dotyczyło ono możliwości rozwoju uczelni.

Spotkanie było zamknięte dla mediów.

"Można ogólnie powiedzieć, że rozmawialiśmy o rozwoju uczelni wyższych na Śląsku, wykorzystania ich potencjału, również potencjału przemysłu, który tu funkcjonuje, nowoczesnych technologii, żeby to jakoś próbować łączyć"

- poinformował uczestniczący w spotkaniu prezydent Katowic Marcin Krupa.

Jeden z rektorów, zastrzegając sobie anonimowość, że przedstawiciele uczelni przedstawiali szefowi rządu planowane przez nie inwestycje. Atmosferę spotkania określił jako dobrą.

Oprócz rektorów i prezydenta Krupy w spotkaniu wziął też udział przewodniczący Rady Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i prezydent Katowic w latach 1998-2014 Piotr Uszok.

Premier Mateusz Morawiecki w nadchodzących wyborach do Sejmu startuje z okręgu katowickiego; jest liderem listy Prawa i Sprawiedliwości. W programie dzisiejszego pobytu szefa rządu w Katowicach jest też wizyta w redakcji "Dziennika Zachodniego", gdzie udzieli wywiadu. Potem ma się udać do woj. łódzkiego

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl