Rydwanami po zwycięstwo

  

Nikt nie spodziewał się spóźnionego prezentu, który otrzymał na swoje urodziny prezes Jarosław Kaczyński. Bo czym, jak nie prezentem, jest ogłoszenie składu sztabu wyborczego koalicji tworzonej przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną oraz Inicjatywę Polską? Sztabem pokierują poseł Krzysztof Brejza, poseł Bartosz Arłukowicz, prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz liderka IP Barbara Nowacka. Przypomnę, że Krzysztof Brejza to intelektualista z PO, na którego życie czyhał pisowski toi toi, zapalając się akurat w pobliżu mieszkania posła.

Wprawdzie Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu z powodu samospalenia się sprawcy umorzyła śledztwo, ale cień strachu w oczach posła Brejzy można zauważyć do dzisiaj. Podczas konferencji prasowej inny poseł o gołębim sercu, Bartosz Arłukowicz, poinformował Polaków mieszkających w „tym kraju”, że znalazł sposób na zwycięstwo. – Dzisiaj kluczem jest rozmowa z ludźmi, pojechanie do powiatów, do gminy, do najmniejszej wioseczki, wioski – stwierdził. Wszyscy od paru dni zastanawialiśmy się, po co Urząd Miejski w Gdańsku zakupił drewniany rydwan za 150 tys. zł. Już wiemy! Takimi rydwanami pojadą do najmniejszej wioseczki porozmawiać z ludźmi.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts