Ostra wymiana zdań między Kaletą i rzecznikiem Trzaskowskiego. To TRZEBA ZOBACZYĆ!

Rafał Trzaskowski / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Rzecznik prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego znany jest z wielu swoich dość... zaskakujących wypowiedzi i działań, jednak tym razem przeszedł nawet samego siebie. Kamil Dąbrowa postanowił w końcu odnieść się do kwestii braku miejsc w żłobkach w stolicy, o których wielokrotnie alarmował warszawski radny PiS Sebastian Kaleta. Dyskusja, która wywiązała się między Dąbrową i Kaletą jest niezwykle emocjonalna. To po prostu trzeba zobaczyć!

„Panie @sjkaleta powtarzam, bo zakładam, że człowiek po gimnazjum, które powinien Pan skończyć powinien rozumieć podstawowe komunikaty: bezpłatne żłobki publiczne i prywatne do 1400zł będą dla wszystkich dzieci w @warszawa, które będą miały w nich miejsce. ”
- napisał na Twitterze Dąborwa.

Nie dając za wygraną, postanowił sprawę wyjaśnić na przykładzie...
 
„Żeby Pan w końcu skumał:wszyscy warszawiacy nie pójdą do tych żłobków. Na przykład dla Pana, choćby Pan się zaszczepił(mam nadzieję, że Pan to zrobił)i płacił podatki w @warszawa (wierzę, że od dawna Pan płaci) miejsca w publicznym żłobku nie będzie. Sorry!😎Teraz Pan to ogaria? ”
- pisał rzecznik prezydenta Trzaskowskiego.

 Na reakcję Sebastiana Kalety nie trzeba było długo czekać.
 
„Poziom rzecznika prezydenta polskiej stolicy... Zachęca mnie Pan do zorganizowania akcji wśród rodziców, którzy tych miejsc nie otrzymają, bo wiemy, że jest i będzie ich tysiące.”
- odpowiedział Kaleta rzecznikowi Trzaskowskiego.


 Sebastian Kaleta dość szybko „zgasił” jednak Kamila Dąbrowę odpowiadając na zaczepkę dot. szczepień:
 
„Panie Kamilu, Bóg, rodzina, szkoła oraz trochę własnego wysiłku zaszczepiły mnie przed jedną, bardzo ważną rzeczą. Przed głupotą. Polecam, nigdy nie jest za późno”.
- napisał na Twitterze Kaleta.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Rosja: utrzymano wyrok ws. Polaka

Zdjęcie ilustracyjne / apreklama

  

Sąd Najwyższy Rosji utrzymał w mocy wyrok dla obywatela RP, oskarżonego o szpiegostwo i skazanego na 14 lat kolonii karnej o zaostrzonym rygorze - podała w poniedziałek agencja TASS, powołując się na służby prasowe Federalnej Służby Bezpieczeństwa.

Służby prasowe FSB poinformowały, że apelację Sąd Najwyższy rozpatrzył 12 września i uznał, że wyrok 14 lat pozbawienia wolności jest zgodny z prawem i uzasadniony.

[polecam:https://niezalezna.pl/277147-polak-skazany-w-rosji-na-14-lat-kolonii-karnej-polskie-msz-pomaga-mezczyznie-i-jego-rodzinie]

Wyrok zapadł 25 czerwca przed sądem w Moskwie. Według informacji mediów rosyjskich Polaka uznano za winnego usiłowania pozyskania tajnych części uzbrojenia - zestawu rakietowego S-300. Komunikat FSB głosił, że w toku śledztwa ustalono, iż zatrzymany "działał w interesach polskiej organizacji będącej czołowym dostawcą narodowych sił zbrojnych i służb specjalnych".

Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, ponieważ sprawie nadano status tajności.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl