Każdy Polak może pomóc Gruzji

  

Tracące niemal z dnia na dzień na popularności władze rosyjskie wykorzystały antyrosyjskie i antyrządowe demonstracje w Gruzji (sprowokowane przez rosyjskiego deputowanego), by odwrócić uwagę Rosjan od problemów w kraju i skupić ją na Gruzji. Rzeczniczka rosyjskiego MSZ bredzi o pogromach Rosjan, prezydent Czeczenii z nadania Kremla, Kadyrow, mówi, że z Groznego jest tylko 200 km do Tbilisi (co brzmi jak groźba), Putin zakazuje lotów do Gruzji i chce ściągnąć stamtąd rosyjskich turystów i rezydentów, a rosyjskie służby handlowe odkryły, że gruzińskie wina są złej jakości.

Cel jest jasny – upokorzyć i zmusić do uległości Gruzję, a także nabić sobie parę punktów poparcia w kraju. W tej sytuacji każdy Polak może pomóc braterskiej Gruzji i okazać z nią solidarność. W polskich sklepach można znaleźć niemało produktów gruzińskich – wina, słynna woda Borżomi, różne gruzińskie sosy i potrawy w słoikach. Warto kupić nie tylko dlatego, by pomóc Gruzji, ale także dlatego, że są smaczne. A kto ma czas i finanse, może śmiało pojechać na wakacje do Gruzji. Cokolwiek się zdarzy, Polacy zawsze będą tam pod czułą opieką Gruzinów.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts