Edukacja, głupcze!

  

Według badań Pew Research Center laicyzacja polskiej młodzieży postępuje najszybciej na świecie. W wiek reprodukcyjny wchodzi właśnie pokolenie rodziców wychowane na Jerzym Owsiaku i Kubie Wojewódzkim. I trudno od nich wymagać, by swoim pociechom przekazali coś więcej niż antydekalogowe przykazanie „róbta, co chceta”.

W tę lukę z impetem wciskają się tęczowi aktywiści – stąd próba genderowej inwazji na polskie szkoły. By powstrzymać demoralizację młodzieży, polski rząd – z okrzykiem „Konstytucja!” – powinien zacząć w szkołach i w misyjnych mediach upowszechniać zapisane w niej przesłanie. Na przykład że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny! A zgodnie z preambułą do naszej ustawy zasadniczej nawiązywać do chrześcijańskich korzeni polskiej kultury i najlepszych tradycji I i II RP. Inaczej dzieci wychowa nam facet w staniku na głowie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts