Kliczko uratowany z płonącego jachtu

/ Web Summit [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

  

Były bokserski mistrz wagi ciężkiej Władimir Kliczko przeżył chwilę grozy na luksusowym jachcie. Został uratowany przez hiszpańską straż przybrzeżną i straż pożarną po tym, jak na pokładzie wybuchł pożar.

43-latek, który wycofał się z boksu w sierpniu 2017 r. był na wakacjach u wybrzeży Majorki.

Nasza podróż w niedzielę wieczorem zakończyła się pożarem naszej łodzi, a rodzina i przyjaciele zostali ewakuowani przez straż przybrzeżną i straż pożarną. Bez obaw: wszystko jest w porządku!

- napisał na Twitterze Ukrainiec, który wygrał 64 z 69 walk w zawodowym ringu.

Hiszpańska straż przybrzeżna oraz straż pożarna uratowała byłego mistrza świata

Od czasu jego ostatniej walki - porażki przez nokaut z Anthonym Joshuą w kwietniu 2017 r. Kliczko wykładał na uniwersytecie w Szwajcarii i napisał książkę z poradami biznesowymi.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: bbc.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

PiS zgłosił kandydatów do Trybunału Konstytucyjnego. Pojawiło się nowe nazwisko!

/ By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=46587031

  

PiS zgłosił kandydatury Roberta Jastrzębskiego, Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na sędziów Trybunału Konstytucyjnego - poinformował dziś dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka. To jedyne zgłoszone kandydatury na sędziów TK.

Teraz wnioski trafią do Komisji Sprawiedliwości w celu zaopiniowania" - zaznaczył dyrektor CIS.

3 grudnia kończy się kadencja trzech sędziów TK wybranych w czasach rządów PO-PSL: Marka Zubika, Piotra Tulei i Stanisława Rymara. Zgodnie z regulaminem Sejmu, wnioski w sprawie kandydatów do TK składa się marszałkowi w terminie 30 dni przed upływem kadencji.

Klub PiS w końcu października zgłosił jako kandydatów do TK Stanisława Piotrowicza, Krystynę Pawłowicz i Elżbietę Chojną-Duch. Centrum Informacyjne Sejmu przekazało wówczas, że procedura dotycząca wyboru kandydatów do Trybunału Konstytucyjnego będzie musiała zostać powtórzona w nowej kadencji Sejmu. Wynika to m.in. z zasady dyskontynuacji prac parlamentarnych.

Dlatego Prawo i Sprawiedliwość musiało jeszcze raz zgłosić swoich kandydatów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl