Anatomia grzęźnięcia

  

Serce rośnie (choć z drugiej strony nikogo chyba nie powinien cieszyć niczyj upadek), gdy patrzy się na postępujący kryzys totalnej opozycji. W ostatnich tygodniach każdy jej ruch był na tyle skuteczny, że poparcie dla partii rządzącej biło kolejne rekordy. Wynosi już niemal 48 proc., a wydaje się, że Schetyna i jego poplecznicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Przesadzam?

Fakty z ostatniego tygodnia to dezaprobata rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara wobec zatrzymania przez policję bestialskiego mordercy z Mrowin i założenia mu kajdanek oraz kolejna profanacyjna parada równości, tym razem w Rzeszowie. To pierwsze na pewno spodobało się Polakom, którzy zdaniem RPO niemal domagają się, aby zwyrodnialcy chodzili po ulicach. A tak na poważnie – zdanie większości o panu Bodnarze sformułowała w dniu pogrzebu zamordowanej Kristiny jedna z mieszkanek Mrowin, mówiąc, że to „człowiek nienormalny”. A kolejna parada zapewne wzmocni zaufanie do Kościoła, jak to wykazują badania opinii publicznej. Jedyne, czego nie wzmocnią te wydarzenia z zeszłego tygodnia, to notowania opozycji. Jak lubią grzęznąć, to niech sobie grzęzną. Mnie to nie martwi.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts