Farbowane lisy

  

Kilka dni temu szef klubu PiS, prof. Ryszard Terlecki, ujawnił: „Do mnie przychodzą posłowie od Kukiza i aplikują o przyjęcie ich do klubu PiS. Nie podjęliśmy jeszcze takich decyzji”. I nie podejmujcie! Już dwa lata temu pisałem o tym, że panuje opinia, iż nie należy krytykować ugrupowania Pawła Kukiza, bo to przyszły koalicjant i w sytuacji zagrożenia większości sejmowej stanie po stronie dobrej zmiany. Stwierdziłem wtedy, że do niczego takiego nie dojdzie i posłowie z Kukiz’15 nigdy nie zdobędą się na poparcie ustaw reformujących Polskę.

Miałem rację, bo przez cztery lata byli wierni słowom swojego wodza, który powiedział w jednym z wywiadów: „PiS na mnie szczególnie nie ma co liczyć. To partia bolszewicka”. Wspólnie z PO, PSL i Nowoczesną sprzeciwiali się jakimkolwiek zmianom, ciągle bredząc o partiokracji i JOW-ach. Sam Paweł Kukiz swoje mądrości dalej wygłasza przeważnie w programie Moniki Olejnik, która nie odrywając od niego wzroku, spija mu z ust każde słowo. I niech tak zostanie, za parę miesięcy nie będziemy musieli wysłuchiwać ludzi, którzy dla dalszych karier diametralnie zmieniają swoje poglądy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts