Wałęsa niczym modowy bloger. Czy te sandały mają szansę stać się letnim hitem?

Lech Wałęsa, / Fotomag/Gazeta Polska

  

Podobno o gustach się nie dyskutuje. A właśnie dziś były prezydent Lech Wałęsa postanowił podzielić się własnym. Poszedł na zakupy - " w poszukiwaniu idealnego buta letniego". I pozował do zdjęć... z sandałem. Jak Wam się podoba debiut Wałęsy w roli szafiarki?

Nieczęsto zdarza się, że polityk (aktywny, czy też były) dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoich osobistych aktywności. Do tej pory przodownikiem w tej dziedzinie był Kazimierz Marcinkiewicz. Od dziś po piętach depcze mu... Lech Wałęsa.

Były prezydent pochwalił się dziś zdjęciem z zakupów.

"Wcześniej nie było czasu więc teraz w poszukiwaniu idealnego buta letniego" - napisał Wałęsa pozując z sandałem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć legendarnej koszulki z napisem "konstytucja".

Niektórzy twierdzą, że nigdy nie jest za późno, by zostać szafiarką.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trwa pierwsze posiedzenie rządu

Premier Mateusz Morawiecki / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Po południu rozpoczęło się pierwsze posiedzenie nowego rządu Mateusza Morawieckiego, który dziś powołał prezydent Andrzej Duda. Rząd będzie liczył 20 resortów, wicepremierami pozostali Piotr Gliński, Jarosław Gowin i Jacek Sasin.

[polecam:https://niezalezna.pl/297432-prezydent-powolal-nowy-rzad-mateusza-morawieckiego-ministrowie-zlozyli-slubowanie]

Jak powiedział PAP rzecznik rządu Piotr Müller pierwsze posiedzenie Rady Ministrów będzie miało charakter inauguracyjny. "Będzie to po prostu dyskusja w zamkniętym gronie Rady Ministrów o planach rządu na tę kadencję" - zapowiedział.

W nowym rządzie nie będzie Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Powstanie natomiast Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Aktywów Państwowych. Z dotychczasowego resortu środowiska zostaną wydzielone dwa osobne: Ministerstwo Środowiska oraz Ministerstwo Klimatu.

Szef rządu tymczasowo pokieruje również Ministerstwem Sportu. Rzecznik rządu powiedział PAP, że obecnie ciągle trwają rozmowy z dwoma kandydatami na temat objęcia resortu sportu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl