Dotrzeć do ludzi!

  

„Jeśli zapytać, jaką rolę mogą odegrać kluby, to właśnie to zadanie – dotrzeć do ludzi”. To słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego wypowiedziane do uczestników XIV Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”, który parę dni temu odbył się w Spale.

To wyraz wielkiego zaufania, jakie prezes Kaczyński od wielu lat okazuje członkom klubów „GP”. I doskonale wie, że mówił to do ludzi, którzy od 14 lat nie zawiedli jego zaufania. Bo dla nich też Polska jest najważniejsza. Przez te wszystkie lata udowodnili to swoją pracą, swoim poświęceniem dla spraw, które są dla nich ważne, dla Polski bogatej i niepodległej. Teraz zobaczyli, że jest szansa, żeby ich marzenia się ziściły, że jest szansa, żeby na długie lata zapewnić Polsce spokojny rozwój i bezpieczeństwo. Żadne powojenne pokolenie nie było tak blisko zrealizowania marzeń, za które tysiące patriotów oddało swoje życie. Teraz taką szansą są wygrane wybory parlamentarne, które pozbawią złudzeń tych, którzy codziennie dają dowód na to, że Polska jest im niepotrzebna, że bliżej im do Brukseli czy do Moskwy. Ba, chcą wymazać Polskę z mapy Europy! To się im nie uda. Nie dopuścimy do tego!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts