Falenta i oferta PO

  

Z pewnością opozycja i jej propagandziści będą jeszcze grali sprawą listów Marka Falenty. Nie udało się poprzednio wykreować rzekomych afer, będą więc próbowali przekonywać opinię publiczną, że oficerowie CBA pod rządami PO-PSL nagrywali polityków tych formacji na zlecenie… prezesa PiS. To, że to średnio logiczne, nie przeszkadza jak zwykle totalnym.

Ale w listach Falenty żądającego od prezydenta Dudy ułaskawienia – listach, które pozostały bez odpowiedzi – są wątki, które totalni starannie pomijają, bo nie pasują do tej układanki. A co pisze Falenta? Otóż pisze, że Tusk „został uprzedzony”, gdy nagrywano polityków PO. „Niestety błędnie ocenił swoją siłę i niezniszczalne poparcie społeczeństwa. Przeliczył się”. Zdaniem Falenty ewentualny powrót do Polski Tuska byłby „wielką tragedią dla narodu”, ale teraz walcząc o siebie, autor listu będzie musiał „pojednać się z wrogiem”. „Oferta od nich leży cały czas na stole” – grozi Falenta. Rodzi się zatem pytanie do polityków Postkomuny: jaką ofertę złożyliście Markowi Falencie? Kto faktycznie stoi za nagrywaniem waszych kompromitujących rozmów, skoro wasz lider wiedział o tym i nic z tym nie zrobił?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts