Najważniejsze zadania

  

XIV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” był wydarzeniem bez precedensu. Nie tylko dlatego, że wzięli w nim udział prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, nowy minister finansów Marian Banaś czy szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski, a także wielu, wielu innych znamienitych gości, jak Antoni Macierewicz, który zawsze z nami był i nie opuścił żadnego zjazdu.

Ten zjazd był niezwykły dlatego, że zostały na nim sformułowane najważniejsze zadania, jakie w najbliższych miesiącach czekają obóz patriotyczny: pójść z naszym programem do ludzi i walczyć na najniższym, lokalnym poziomie, uzyskać przewagę właśnie w społeczeństwie obywatelskim. To niezbędne, bo zarówno PiS, jak i cały obóz patriotyczny ciągle jest słabszy, jeśli chodzi o największe media. Tylko aktywność na poziomie najmniejszych wspólnot, oparcie się na działalności społecznej, obywatelskiej może sprawić, że Polska nie wróci do czasów okrągłostołowych, kiedy to państwo było tylko dla grupy bogatych postkomunistów i tych, którzy się z nimi dogadali. Dziś mamy realną szansę umocnić państwo, którym możemy się cieszyć od czterech lat, państwo, które służy całemu narodowi i które będzie dobrze służyć kolejnym pokoleniom.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts