Porozmawiamy o Polsce

  

Dzisiaj w Spale rozpoczyna się XIV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. To wielkie święto wszystkich klubowiczów i środowiska Strefy Wolnego Słowa. Kluby „GP” to od lat największa w Polsce organizacja pozarządowa, w której codziennie pracuje kilkanaście tysięcy patriotów. W Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii działa prawie 500 klubów „GP”.

Podsumujemy 14 lat naszej działalności i zastanowimy się, jak pracować dla Polski, aby w jesiennych wyborach parlamentarnych w sposób jednoznaczny odsunąć od władzy ludzi, dla których „polskość to nienormalność”. Mamy historyczną szansę na kolejny sukces wyborczy partii od czterech lat z mozołem wyrywającej Polskę z rąk ludzi, którzy doprowadzili kraj do degradacji gospodarczej i politycznej. Nie jest to proste, bo przeciwnicy mają za sobą przychylne im media, olbrzymie pieniądze i europejskie „elity”, którym nie podobają się zmiany w Polsce. My z kolei nie dopuszczamy do siebie myśli, że ktoś może stanąć nam na drodze i na lata zaprzepaścić nadzieję na Polskę bogatą oraz niezależną – taką, jaką mamy w swoich sercach. O tym, jak zrealizować nasze marzenia, porozmawiamy z naszymi znamienitymi gośćmi, którzy przyjadą do Spały.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts