Koleje Mazowieckie: rusza przedsprzedaż Biletu Turysty

/ Kris1973 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

  

W czwartek rusza przedsprzedaż Biletu Turysty, który umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich przez trzy dowolnie wybrane dni w wakacje - poinformowała Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

Koszt biletu to 67 zł. Cena jest niezależna od odległości taryfowej, nie stosuje się od niej ulg. Z nieograniczonych przejazdów przez trzy dni można skorzystać w terminie ważności biletu, tj. dziesięć dni.

"20 czerwca zaczyna się okres obowiązywania oferty i można skorzystać z niej do 1 września. W tym terminie możemy sobie wykupić bilet, wybrać dziesięć dni i w ciągu nich wybrać trzy, podczas których podróżujemy z tym biletem bez ograniczeń"

- powiedziała Maliszewska. Jak podkreśliła, oferta nie obejmuje przejazdów pociągiem "Słonecznym".

Przejazdy mogą się odbywać na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Jak przypomniała Maliszewska, to już kolejny rok, w którym można skorzystać z Biletu Turysty. Oferta jest wprowadzana w wakacje, ferie, święta i długie weekendy. Ostatnio była dostępna od 19 kwietnia do 5 maja ze względu na Święta Wielkanocne i długi weekend majowy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Aresztowania podejrzanych o powiązania z IS

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Nikaraguańskie siły bezpieczeństwa aresztowały czterech mężczyzn podejrzanych o powiązania z grupą bojowników Państwa Islamskiego (IS) - poinformowała wczoraj nikaraguańska policja.

Mężczyzn - dwóch obywateli Egiptu i dwóch Irakijczyków - aresztowano po nielegalnym przekroczeniu granicy z Kostaryką.

Jak poinformowała policja, po przesłuchaniu mają zostać deportowani do Kostaryki.

Na razie nie jest jasne, na czym władze Nikaragui opierają swoje podejrzenia, że zatrzymani mężczyźni powiązani są Państwem Islamskim.

Według mediów już wcześniej amerykańskie służby ostrzegły meksykańską policję przed podejrzanymi mężczyznami. Chodziło jednak o trzy osoby, które były widziane najpierw w Panamie, a później w Kostaryce. Jak poinformowała meksykańska stacja Televisa, powołując się na policję, mężczyźni ci są terrorystami, którzy chcą przedostać się do Stanów Zjednoczonych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl