Koleje Mazowieckie: rusza przedsprzedaż Biletu Turysty

/ Kris1973 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

  

W czwartek rusza przedsprzedaż Biletu Turysty, który umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich przez trzy dowolnie wybrane dni w wakacje - poinformowała Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

Koszt biletu to 67 zł. Cena jest niezależna od odległości taryfowej, nie stosuje się od niej ulg. Z nieograniczonych przejazdów przez trzy dni można skorzystać w terminie ważności biletu, tj. dziesięć dni.

"20 czerwca zaczyna się okres obowiązywania oferty i można skorzystać z niej do 1 września. W tym terminie możemy sobie wykupić bilet, wybrać dziesięć dni i w ciągu nich wybrać trzy, podczas których podróżujemy z tym biletem bez ograniczeń"

- powiedziała Maliszewska. Jak podkreśliła, oferta nie obejmuje przejazdów pociągiem "Słonecznym".

Przejazdy mogą się odbywać na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Jak przypomniała Maliszewska, to już kolejny rok, w którym można skorzystać z Biletu Turysty. Oferta jest wprowadzana w wakacje, ferie, święta i długie weekendy. Ostatnio była dostępna od 19 kwietnia do 5 maja ze względu na Święta Wielkanocne i długi weekend majowy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Tragiczny bilans zamachu bombowego

/ https://www.youtube.com/watch?v=A62Qk1sdsmo

  

- Do co najmniej 20 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych wybuchu samochodu pułapki w miejscowości Kalat na południowym wschodzie Afganistanu - poinformował przedstawiciel władz cytowany przez agencję Reutera. 95 osób zostało rannych.

Wcześniej gubernator prowincji Zabul mówił o 10 zabitych i 85 osobach z obrażeniami.

Do ataku przyznali się talibowie.

Według władz w eksplozji ucierpiał lokalny szpital oraz lokalna siedziba służb wywiadu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl