Piątek wyjaśnił brak cieszynki w meczu z Izraelem

/ facebook.com/pjona9official

  

Polska pewnie pokonała Izrael w meczu eliminacji do Euro 2020. Pierwszą z bramek strzelił Krzysztof Piątek, który jednak nie cieszył się po golu w charakterystyczny dla niego sposób. Jak mówił w rozmowie z portalem "Łączy nas piłka" - z szacunku dla rywala.

Mamy szacunek do każdego przeciwnika, wiadomo, jaka w Izraelu jest polityka i z szacunku do rywala nie robiłem dziś cieszynki, ale w następnych meczach już na pewno do tego wrócę

- wyjaśnił pytany tuż po spotkaniu Krzysztof Piątek.

Przypomnijmy, że zawodnik po golach okazuje radość w charakterystycznym geście udającym strzelanie z pistoletów.

Przełomowe chwile związane z meczem

Warto również podkreślić, że szacunek dla rywala okazali również kibice. Przed rozpoczęciem spotkania drużynę Izraela przywitały brawa, które zagłuszyły pojedyncze gwizdy podczas odgrywania hymnu drużyny przeciwnej. Docenił to piłkarski związek Izraela, który na twitterze podziękował za to zachowanie widzów zebranych w poniedziałek na Stadionie Narodowym.

Rewanżowe spotkanie obu zespołów odbędzie się w Izraelu 16. listopada. Wcześniej Polaków, którzy zdecydowanie prowadzą w grupie eliminacyjnej czekają wrześniowe spotkania ze Słowenią oraz Austrią i październikowe mecze z Łotwą i Macedonią Północną.

Polska jest jedyną drużyną w tych eliminacjach, która dotychczas nie straciła bramki

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Schetyna jest już przekonany, że przegra wybory? „Tu nie ma zasad. Tu po prostu rządzi lojalność”

Grzegorz Schetyna i Ewa Kopacz / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Lider Platformy Obywatelskiej walczący o miejsca w Sejmie pod szyldem Koalicji Obywatelskiej jest przekonany o braku szans na wygraną? Tak twierdzi Małgorzata Gosiewska, która przekonuje, że Grzegorz Schetyna zaczął już szykować się na kolejne lata w opozycji. „Pan Schetyna w dużej mierze po prostu konsoliduje wokół siebie lojalnych sobie, wiedząc że przegra wybory, więc chce mieć partię wierną i lojalną na czas kolejnej kadencji bycia w opozycji” - stwierdziła Gosiewska i dodała, że w Koalicji Obywatelskiej „po prostu rządzi lojalność”.

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska stwierdziła dzisiaj w rozmowie z Michałem Adamczykiem w „Gościu Wiadomości” TVP Info, że PiS w sytuacji, kiedy są jakieś wątpliwości, czy zarzuty, "które nie muszą wiązać się z przekroczeniem prawa, ale są źle oceniane przez społeczeństwo lub budzą niepokój", bardzo szybko je rozwiązuje.

Trzymamy wysoki poziom w tym zakresie, podchodząc z pokorą do polityki. Natomiast Platforma, przykład Neumanna, ale i Gawłowskiego, Grabarczyka, Kierwińskiego itd. pokazuje, że tutaj zasad nie ma. Tu po prostu rządzi lojalność. Przygotowują się panowie do wyborów

- mówiła.

Jednocześnie wicemarszałek Gosiewska zauważyła, że lider PO podjął już pewne działania, które maja na celu przygotować go na kolejne lata w opozycji.

Schetyna w dużej mierze po prostu konsoliduje wokół siebie lojalnych sobie, wiedząc że przegra wybory, więc chce mieć partię wierną i lojalną na czas kolejnej kadencji bycia w opozycji.

- mówiła Gosiewska.

Zdaniem Gosiewskiej środowisko PO pokazuje od lat swój lekceważący stosunek do społeczeństwa.

Przypomnijmy też panią premier Kopacz, która chwaliła się zatrudnieniem 50 hejterów na czas kampanii wyborczej po przegranych wyborach prezydenckich, z zapowiedzią że tych hejterów będzie więcej

- podkreśliła mówiąc o różnicy w podejściu do hejterów.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl , 300polityka

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl