Nurowska myśli, że zna się na obronie narodowej. Według niej zakup myśliwców to... strata pieniędzy

Maria Nurowska / mat.pras.

  

Pisarka Maria Nurowska nie pierwszy raz wtrąca się w politykę. Tym razem sen z powiek spędza jej inwestycja w sprzęt dla polskiego wojska. Według niej to... strata pieniędzy, bo i tak polską armię może pokonać... broń atomowa.

Choć Maria Nurowska jest pisarką, to uwielbia komentować wydarzenia polityczne. Tym razem spokoju nie daje jej wiadomość o wzmocnieniu militarnym polskiego wojska.

Przypomnijmy, że MON negocjuje ze Stanami Zjednoczonymi zakup sprzętu wojskowego. Polska armia miałaby się wzbogacić między innymi o 32 myśliwce piątej generacji F-35 Lightning II. 

Nurowska widzi jednak same minusy tej inwestycji i apeluje w przesadnie emocjonalnym poście na Facebooku: "POWSTRZYMAJMY TYCH SZALEŃCÓW".

Pisarka ma lepszy pomysł. Za pieniądze na obronność naszego kraju wolałaby "uratować Polaków". 

Nurowska dodaje, że skoro broń atomowa mogłaby ewentualnie pokonać polską armię, to... "po co wydawać pieniądze na samolociki".

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W rowie znaleziono ciało 16-latka

/ arembowski

  

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-letniego mieszkańca Boksyc w gminie Waśniów (świętokrzyskie). Chłopiec po piątkowych zajęciach szkolnych nie wrócił do domu. Dzisiaj, po całonocnych poszukiwaniach, jego ciało znaleziono w jednym z przydrożnych rowów.

Łukasz Kołodziejczak z Powiatowej Komendy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim powiedział, że poszukiwania trwały od godziny 17 w piątek.

"Ciało chłopca funkcjonariusze policji znaleźli w sobotę około godziny 9 w przydrożnym rowie w miejscowości Momina. Obecnie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora, które pozwolą stwierdzić, czy mieliśmy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem, czy ktoś przyczynił się do śmierci chłopca"

- dodał funkcjonariusz.

Ciało chłopca znaleziono około 1,5 kilometra od miejsca zamieszkania przy drodze prowadzącej do jego domu. W poszukiwania zaangażowani byli funkcjonariusze policji, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz lokalnych OSP.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts