Dresy z plemienia Szubartowicza

  

Dziennikarz i zapamiętały przeciwnik PiS Przemysław Szubartowicz zaskoczył wszystkich. Niektórym wszystko kojarzy się z jednym, ale temu lewicowemu publicyście nr 88 na koszulce piłkarskiej z… hitlerowskim pozdrowieniem. W taki sposób ideolog twardego elektoratu opozycji zaatakował Samuela Pereirę, redaktora naczelnego strony TVP Info.

Na swoje nieszczęście przywdział on koszulkę reprezentacji Polski i udał się na mecz z Izraelem. Według Szubartowicza i jego fanklubu absolutnie pod żadnym pozorem nie wolno pokazywać się publicznie z numerem, który oznacza datę urodzenia. To jawnie faszystowski symbol, 88 powinno być liczbą zakazaną. Ale to nie Szubartowicz jest największym problemem w tej dętej aferze o zdjęcie Pereiry. Liczne konta anonimowe stworzyły taką nagonkę, że aż przypominały jako żywo zgraję osiedlowych dresów – na każdy sygnał, wysłany do plemienia, zaatakują bezmyślnie nawet przypadkowego przechodnia. Można nazywać się postępowym i tolerancyjnym, ale słoma z butów wyjdzie zawsze.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts