Krzywe zwierciadło redaktora Dudkiewicza

  

Po sobotniej paradzie równości, która przeszła ulicami Warszawy, a szczególnie po kolejnym znieważeniu katolików, środowiska lewackie, bo nie tylko LGBT, usiłują bagatelizować problem. Zresztą to jeszcze nie jest najgorsze, to taki moim zdaniem lewicowy sposób okazywania wyrzutów sumienia.

Najgorsze są próby odwracania kota ogonem. Że to wszystko, co się stało, to tak naprawdę wina większości, że co mają robić atakowane mniejszości itp. itd. W magazynie „Kontakt” jeden z ulubionych katolików „Gazety Wyborczej” redaktor Ignacy Dudkiewicz pisze, że przecież w sobotę w Warszawie odbyła się tylko 20-osobowa „msza”, a trudno to porównywać z bitymi i poniżanymi na ulicach przez „katolicką większość” członkami społeczności LGBT. Tak jakoś napisał pan Dudkiewicz, notabene również działacz Klubu Inteligencji Katolickiej. Takie ma obserwacje życia codziennego. A tymczasem życie dopisało do jego tekstu zupełnie inną pointę. Wczoraj rano we Wrocławiu 57-letni mężczyzna podszedł na terenie jednej z parafii do ks. Ireneusza Bakalarczyka i zaatakował go nożem. Kapłan trafił do szpitala. Napastnik do aresztu. To też dowód na terror katolickiej większości?
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl