Rosati założyła fundację "Siła Kobiety". Są w niej m.in. Środa, Michalik. Mówią "stop przemocy"

"To będzie miejsce, które ma pomagać tym, które zostały skrzywdzone przez ludzi, którzy mają nad nimi przewagę" - pisze na Instagramie Weronika Rosati informując o powołaniu przez siebie fundacji "Siła Kobiety". Znalazły się w niej m.in. Magdalena Środa, Eliza Michalik, Gabriela Lazarek, czy Aleksandra Baranowska.

instagram

Weronika Rosati po tym, jak w marcu 2019 r. udzieliła wywiadu, w którym opisała, jak wyglądał jej związek z Robertem Śmigielskim, ojcem małej Elizabeth, gdzie miała być przemoc zarówno fizyczna, jak i psychiczna, postanowiła uciec do Stanów Zjednoczonych i zrezygnować z angaży. W obawie przed byłym partnerem zwróciła się nawet o pomoc do amerykańskich władz. 

Wyznała też, iż była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej ze strony byłego partnera nawet wtedy, gdy była w ciąży.

Potem na Instagramie aktorki pojawił się wpis, w którym Weronika poinformowała, że zmieniła córce nazwisko. Wyjaśniła również, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

W głośnej sprawie walki o dziecko zapadł wyrok:

 Całkowita opieka została przydzielona mi, matce, częściowo ograniczając ją ojcu tak, jak wnioskowałam. Ma on prawo do wizyt w mojej obecności i kuratora. Nie mam zakazu wyjazdu z dzieckiem, miejsce pobytu dziecka jest przy matce, gdziekolwiek jestem

- poinformowała.

Tymczasem teraz Weronika Rosati założyła fundację "Siła Kobiety". Jest skierowana do kobiet będących ofiarami m.in. mobbingu i przemocy domowej. Aktorka zdecydowała się na ten krok po tym, jak ujawniła, że sama była w toksycznym związku z ojcem swojej córki.

Na Instagramie napisała:

Z przyjemnościa i duma chce sie z wami podzielić fajna informacja - założyłam fundacje " Siła Kobiety" ?? moja fundacja ma wspierać, inspirować, uświadamiać i motywować skrzywdzone kobiety: ofiary przemocy, mobbingu, i samotne mamy. To będzie miejsce które ma pomagać tym które zostały skrzywdzone przez ludzi którzy maja nad nimi przewage: emocjonalna, fizyczna, socjalna, zawodowa, płciowa i finansowa. za nami pierwsze spotkanie w tej sprawie i z radościa potwierdzam kobiety które będa cześcia tego przedsiewziecia : Magdalena Środa, Eliza Michalik, @karolinakp , Gabriela Lazarek, Aleksandra Baranowska i wiele wiele innych których nie ma na zdjęciu. mówimy stop przemocy 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

kochani❤️ z przyjemnościa i duma chce sie z wami podzielić fajna informacja - założyłam fundacje " Siła Kobiety" ?? moja fundacja ma wspierać, inspirować, uświadamiać i motywować skrzywdzone kobiety: ofiary przemocy, mobbingu, i samotne mamy. To będzie miejsce które ma pomagać tym które zostały skrzywdzone przez ludzi którzy maja nad nimi przewage: emocjonalna, fizyczna, socjalna, zawodowa, płciowa i finansowa. za nami pierwsze spotkanie w tej sprawie i z radościa potwierdzam kobiety które będa cześcia tego przedsiewziecia : Magdalena Środa, Eliza Michalik, @karolinakp , Gabriela Lazarek, Aleksandra Baranowska i wiele wiele innych których nie ma na zdjęciu. mówimy stop przemocy #stopprzemocy #metoo @wysokieobcasy.pl @aleksandraklich ??

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

 

Źródło: niezalezna.pl, onet.pl

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo