Srebrnousta da radę – będzie się działo!

  

Była premier Ewa Kopacz, tegoroczna laureatka plebiscytu radiowej Trójki „Srebrne Usta” za wypowiedź o rzucaniu „przez miesiąc, dwa miesiące” kamieniami w dinozaury, została wybrana na wiceprzewodniczącą grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim. Przypomnijmy sobie, jak kłamała z trybuny sejmowej, że żaden fragment ciał ofiar nie został w ziemi smoleńskiej, a grunt przekopano na głębokość jednego metra. Jak skompromitowała Polskę, kiedy zgubiła się na oczach setek kamer na czerwonym dywanie w Berlinie. W tej sytuacji informacja o nowej funkcji byłej pani premier przestaje być śmieszna.

Już pierwsza jej wypowiedź podczas własnej prezentacji europarlamentarzystom świadczy o tym, że wszystko przed nami: „Oczywiście możemy się różnić, jedni będą ze wschodu, inni z zachodu, jedni z północy, z południa, z dużego i małego kraju, ale mamy coś, co nas łączy, i siłę, szczególną siłę, i to są wartości Unii Europejskiej”. Być może najgorsze przed nami, bo podobno w lipcu ma zostać zgłoszona na funkcję wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, ale jak mówi, da sobie radę, bo „przez wiele lat uczyła się języka francuskiego, ale musi sobie przypomnieć podstawy”.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts