Wyciekło nagranie Neymara i "zgwałconej" kobiety [WIDEO]

/ facebook.com/neymarjr/photo

  

W internecie znaleźć można nagranie z Neymarem i oskarżającą go o gwałt kobietą. Na filmie nagranym dzień po rzekomym gwałcie widać jak... kobieta bije piłkarza.

Cały film został nagrany przez samą kobietę, która chciała prawdopodobnie uzyskać materiał obciążający sławnego piłkarza. Ojciec Neymara uważa, że wideo nagrane przez Najilę Trindade pokazuje, że jego syn padł ofiarą zaplanowanej akcji.

Kanał brazylijski TV Record opublikował części wideo nagranego przez kobietę, która oskarżyła Neymara o gwałt, co pokazuje, co się stało podczas drugiego spotkania między parą w paryskim hotelu.

Wideo pokazuje, że między Neymarem a kobietą dochodzi do kłótni, modelka uderzyła też piłkarza.

Nie sądzę, żebym w ogóle musiał bronić mojego syna. Obrazy mówią same za siebie i jasne jest, że wideo jest wymuszone. Ten film udowodni, że Neymar został zaatakowany. Zachowywała się agresywnie, by sprowokować go do reakcji, ale to się nie udało - bo odgadł, że wszystko jest ukartowane

- powiedział ojciec Neymara.

Prezenter programu Luiz Bacci zapytał ojca Neymara, czy jego syn się broni.

Wystarczy to obejrzeć! To wszystko jest zaplanowane działanie i ludzie zdają sobie z tego sprawę. Kiedy wszedł do pokoju, ona już nagrywała wszystko. Byłoby dobrze dla dochodzenia i dla nas, gdyby był dostępny cały film. Policja stara się go uzyskać

- odpowiedział.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: marca; niezależna.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

MOCNE! „Korzenie sitw akademickich sięgają stalinizmu. Do dziś wrogów eliminują bezwzględnie”

kadr z programu "Wywiad z chuliganem" Piotra Lisiewicza / fot. Telewizja Republika

  

Tak mocno o akademickich sitwach nie mówił jeszcze nikt! – Na uniwersytetach nie było mowy o rozliczeniu z komunizmem. Odwrotnie, u progu transformacji uniwersytety oczyszczono z nonkonformistów. Nowe kadry rekrutowane są od bardzo wielu lat na bazie „ustawianych” konkursów. I ta rekrutacja dokonuje się nie z powodów merytorycznych, a genetycznych i towarzyskich – mówi dr Józef Wieczorek, autor bloga akademickiego nonkonformisty. ZOBACZ ROZMOWĘ, KTÓRA OTWIERA OCZY! (FILM).

Ta rozmowa powinna wstrząsnąć wszystkimi, którzy decydują o stanie polskiej nauki. Dr Józef Wieczorek, geolog wyrzucony w 1986 r. Uniwersytetu Jagiellońskiego z powodu „negatywnego oddziaływania na młodzież akademicką”, wie o patologiach na polskich uczelniach więcej niż ktokolwiek inny w Polsce. Jest on autorem bloga akademickiego nonkonformisty, a także blogów poświęconych mobbingowi na uczelniach oraz lustracji – „Lustro nauki”.

Sprawa zawieszenia prof. Aleksandra Nalaskowskiego przez władze Uniwersytetu Toruńskiego za felieton o LGBT, to wierzchołek góry lodowej. Wcześniej rektor Uniwersytetu Poznańskiego Andrzej Lesicki oficjalnie potępił abp Marka Jędraszewskiego, b. wykładowcę tej uczelni. Co najbardziej szokujące, poparcie dla stanowiska Lesickiego ogłosiła Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Jej prezydium decyzję podjęło JEDNOGŁOŚNIE.

Kto naprawdę rządzi na polskich uniwersytetach?

Dlaczego mówi się o czystce na uczelniach w stanie wojennym, a milczy się o ważniejszej czystce z roku 1986, która stworzyła podwaliny pod obecny akademicki establishment?

Jak dyktatura tego establishmentu szkodzi krytyce naukowej, przez co polskie uczelnie zajmują katastrofalne miejsca w światowych rankingach?

Dlaczego uniwersytety budują setki olbrzymich budynków, a w żaden sposób nie przekłada się na poziom polskiej nauki?

Jak ustawia się konkursy na uczelniane stanowiska?

Jak niszczeni są ci, którzy ujawniają plagiaty ważnych osób?

Jak mobbingowani są doktoranci?

Jak to możliwe, że w 2019 r. historycy boją się pisać nawet o czasach stalinowskich, jeśli dotyczy to osób zatrudnionych na ich uniwersytecie?

Cała rozmowa w programie Piotra Lisiewicza „Wywiad z chuliganem” poniżej:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika, Radio Poznań

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl