Pani od wpadek w europarlamencie

  

W Parlamencie Europejskim zadebiutuje Ewa Kopacz, i to nie tylko jako eurodeputowana. Według doniesień medialnych ma zostać wiceprzewodniczącą PE oraz wiceszefową grupy Europejskiej Partii Ludowej. Mając w pamięci zachowanie byłej premier przed sejmową komisją śledczą ds. VAT oraz różnego rodzaju ekstrawaganckie wyskoki w czasie, gdy była szefem rządu, możemy się spodziewać kolejnych nieszablonowych wystąpień.

Na dodatek pani Kopacz nie włada żadnym obcym językiem, więc tłumacze będą mieli nie lada problem, gdy była premier zacznie snuć dywagacje np. o ludziach rzucających kamieniami w dinozaury. Jeżeli była premier obejmie stanowiska w PE, na pewno wielka radość zapanuje w Berlinie i na Kremlu. Jej zachowanie po katastrofie smoleńskiej w pełni pokazało lojalność wobec Władimira Putina, podobnie zresztą jak wizyta u Angeli Merkel. Nie bardzo wiadomo, jak z tłumaczeniem kolejnych wpadek pani Kopacz poradzą sobie media będące tubą totalnej opozycji, ale na pewno będą się bardzo starać. Jedno natomiast nie ulega wątpliwości – była premier pozostawi po sobie w Brukseli trwały ślad. Będzie się działo!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts