Dzień Dziecka w Eurodisneylandzie

  

Propaganda LGBTQI+ wdziera się w przestrzeń przeznaczoną dla dzieci. W podparyskim Disneylandzie przy okazji Dnia Dziecka postanowiono przyłożyć rękę do deprawacji dzieci. W tym dniu w parku atrakcji ma być organizowana „Magiczna duma”, czyli parada dedykowana społeczności LGBTQI+. Podobne rzeczy odbywały się już w amerykańskim Disneylandzie, ale tam miało to charakter „prywatny” i to środowiska gejowskie organizowały sobie fiestę na terenie parku. We Francji propagandę tego typu organizuje dyrekcja.

„Ćwiczenie” dzieci w Europie i francuska wersja deprawacji najmłodszych zresztą nie do końca zadowalają lobby LGBTQI+. Domaga się ono, by reprezentanci poszczególnych dewiacji z każdej literki skrótu LGBTQI+ stawali się bohaterami kolejnych filmowych bajek. Zresztą pierwszy jawnie gejowski bohater w filmie wytwórni Disneya pojawi się w 2020 r. („Jungle Cruise”). To, że wysyp tego typu propagandowych filmów nie nastąpił wcześniej, zawdzięczamy tylko oporowi dystrybutorów, kin i przede wszystkim rodziców, którzy w większości na takie filmy nie chcą dzieci prowadzać. W tym przypadku kasa, czyli rachunek ekonomiczny, jeszcze z promocją zboczeń wygrywa. Nie wiadomo tylko, jak długo.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts