Skończyć z PRL!

  

Totalna opozycja zaniemówiła po ogłoszeniu wyników wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Trzeba również przyznać, że nikt z kręgów obecnej władzy nie spodziewał się aż tak wysokiej, siedmioprocentowej przewagi nad Koalicją Europejską. Ten wynik to wielkie wyzwanie przed najważniejszymi, jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

Wszyscy bowiem zdają sobie sprawę z tego, że te wybory mogą zdecydować o dalszych losach Polski na wiele lat. Już dzisiaj możemy stwierdzić, że na placu boju pozostaną Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska, może z jakimiś nic nieznaczącymi przystawkami. Jestem przekonany, że żadna inna partia nie przekroczy progu wyborczego. Szans nie ma skompromitowana Konfederacja, Wiosna ze swoimi idiotycznymi pomysłami czy PSL, które wróciło do ZSL-owskich korzeni. Przed władzami PiS stanęło wielkie wyzwanie: jak przekonać młodych ludzi, którzy zapewne z braku wiedzy głosują na tak kompromitujących się ludzi, jak np. Danuta Hübner czy Włodzimierz Cimoszewicz? Trudno uwierzyć, ale tylko ta dwójka zdobyła w Warszawie ponad 360 tys. głosów, czyli prawie 27 proc. wszystkich oddanych! Tylko ten przykład pokazuje, jak dużo jest jeszcze do zrobienia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts