Szyc kazał Zofii Klepackiej oddać medale. Coś jednak przeoczył i... wyszła żenująca kompromitacja

Po tym jak przed wejściem do lokalu wyborczego gwiazda TVN Kinga Rusin wykrzykiwała do medalistki olimpijskiej Zofii Klepackiej "wstyd", w mediach rozpętała się burza. Celebryci związani z TVN-em wzięli w obronę Rusin, a na Klepacką wylali wiadro pomyj. Aktor Borys Szyc pisał w mediach społecznościowych: "Jesteś żałosna, dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd". Dziennikarz mu przypomniał - Klepacka oddała medal, by ratować chore dziecko. I komu teraz powinno być wstyd?

Borys Szyc
youtube.com/printscreen

W dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego Kinga Rusin, gdy tylko zobaczyła Zofię Klepacką - windsurferkę, mistrzynię świata i medalistkę olimpijską - zaczęła krzyczeć: "wstyd". Klepacka nagrała zdarzenie telefonem komórkowym i zamieściła w mediach społecznościowych. Poszło oczywiście o różnice poglądowe - konkretnie o stosunek do środowiska LGBT+ i jego wpływ na najmłodszych.

Choć to gwiazda TVN zaczepiła Klepacką jako pierwsza, to inni celebryci stanęli w obronie Rusin. Wśród nich jest Borys Szyc. 

"Jesteś żałosna, dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd"

- stwierdził.

Dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz postanowił w tej sytuacji przypomnieć, że Zofia Klepacka oddała swój medal. A właściwie sprzedała, a dochód przekazała na leczenie pięcioletniej dziewczynki.

Te Borys Szyc, przekaż Kini Rusin, że Klepacka oddała swój medal, a konkretnie sprzedała go, żeby ratować chore dziecko. Kupił go Kulczyk. Sprzedasz swojego Oscara i dasz hajs na pomoc bliźnim? A no tak, przecież nie masz Oscara :)

- napisał publicysta na Twitterze.

No i komu teraz powinno być wstyd?

 Źródło: niezalezna.pl, onet.pl,

 

#Borys Szyc #Zofia Klepacka #Kinga Rusin

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo