Nie synekurzystom i cudakom!

  

Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego daje nadzieję na wysoką wygraną w wyborach parlamentarnych.

Na nic się zdało pospolite ruszenie partii, których jedynym celem było obronienie dotychczasowych synekur w PE i odzyskanie wpływów po wyborach parlamentarnych. Bo przecież nikt tych ludzi nie podejrzewa o jakąkolwiek troskę o Polskę. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że im chodzi tylko o władzę i korzyści finansowe. Zadziwia słaby wynik Kukiz’15, ale wielokrotnie pisałem, że posłowie z tego ugrupowania nigdy nie poparli ustaw reformujących Polskę i wspólnie z PO, PSL i Nowoczesną sprzeciwiali się jakimkolwiek zmianom, ciągle bredząc o partiokracji i JOW. Polacy to pamiętają! Wiosną i Konfederacją szkoda się zajmować, sponsorzy już chyba zorientowali się, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Polacy nigdy nie zgodzą się na niszczenie Kościoła i naszej tysiącletniej historii opartej na wartościach chrześcijańskich. Nie pozwolą niszczyć rodzin i nie pozwolą na żadne eksperymenty z LGBTQ+. A pomysł Konfederacji odrzucenia współpracy z USA i przyjaźń z Rosją automatycznie kompromituje tę partię.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts