P.o. szefa PKW Wiesław Kozielewicz poinformował na konferencji prasowej, że w okręgu nr 1 (woj. pomorskie) dwa mandaty uzyskała Koalicja Europejska; zdobyli je Janusz Lewandowski i Magdalena Adamowicz. Prawo i Sprawiedliwość uzyskało jeden mandat; uzyskała go Anna Fotyga.

W okręgu nr 2 (woj. kujawsko-pomorskie) mandaty uzyskali Radosław Sikorski (Koalicja Europejska) i Kosma Złotowski (Prawo i Sprawiedliwość).

W okręgu nr 3 (województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie) Koalicja Europejska uzyskała jeden mandat, który zdobył Tomasz Frankowski. PiS zdobyło w tym okręgu dwa mandaty, uzyskali je Karol Karski i Krzysztof Jurgiel.

W okręgu nr 4 (Warszawa i tzw. obwarzanek) trzy mandaty zdobyli kandydatki Koalicji Europejskiej; zdobyli je Włodzimierz Cimoszewicz, Andrzej Halicki i Danuta Huebner. Jeden mandat zdobyła Wiosna i uzyskał go lider tej partii Robert Biedroń. Mandaty dla PiS zdobyli Janusz Saryusz-Wolski i Ryszard Czarnecki.

W okręgu nr 5 (obejmującym pozostałą część woj. mazowieckiego) mandaty zdobył dla Koalicji Europejskiej - Janusz Kalinowski. PiS zdobyło tu dwa mandaty. Uzyskali je Adam Bielan oraz Zbigniew Kuźmiuk.

W okręgu nr 6 (woj. łódzkie) mandat zdobył Marek Belka (Koalicja Europejska) oraz dwoje kandydatów PiS: Witold Waszczykowski i Joanna Kopcińska.

W okręgu nr 7 (woj. wielkopolskie) Koalicja Europejska i PiS zdobyły po dwa mandaty. Eurodeputowanymi z ramienia Koalicji zostaną Ewa Kopacz i Leszek Miller, a z PiS - Zdzisław Krasnodębski i Andżelika Możdżanowska. Mandat w tym okręgu zdobyła też Sylwia Spurek (Wiosna Roberta Biedronia).

W okręgu ósmym (woj. lubelskie) dwa z trzech mandatów przypadły PiS. Uzyskały je Beata Mazurek i Elżbieta Kruk. Mandat zdobył też Krzysztof Hetman (KE).

W okręgu nr 9 (woj. podkarpackie) mandat uzyskała Elżbieta Łukacijewska (KE) oraz dwóch polityków PiS: Tomasz Poręba i Bogdan Rzońca.

W okręgu dziesiątym (województwa małopolskie i świętokrzyskie) cztery z sześciu mandatów zdobyło PiS. Przypadły one Beacie Szydło, Ryszardowi Legutce, Patrykowi Jakiemu oraz Dominikowi Tarczyńskiemu, który jednak - jako zdobywca najmniejszej liczby głosów spośród osób wybranych z ramienia tego ugrupowania - obejmie swój mandat dopiero w momencie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Dwa mandaty w tym okręgu uzyskała Koalicja Europejska. Trafią one do Róży Thun oraz Adama Jarubasa.

W okręgu nr 11 (woj. śląskie) dwa dominujące komitety uzyskały po trzy mandaty. Z listy PiS do europarlamentu wejdą: Jadwiga Wiśniewska, Grzegorz Tobiszewski i Izabela Kloc, a z Koalicji Europejskiej - Jerzy Buzek, Marek Balt i Jan Olbrycht. W tym okręgu mandat uzyskała także Wiosna Biedronia; obejmie go Łukasz Kohut.

Po dwa mandaty PiS i Koalicja Europejska zdobyły w okręgu dwunastym, obejmującym województwa dolnośląskie i opolskie. Posłami do Parlamentu Europejskiego z tego okręgu będą Janina Ochojska i Jarosław Duda (KE) oraz Anna Zalewska i Beata Kempa (PiS).

Także w okręgu nr 13 (województwa zachodniopomorskie i lubuskie) obu głównym komitetom przypadły po dwa mandaty w europarlamencie. Obejmą je odpowiednio: Joachim Brudziński i Elżbieta Rafalska z PiS oraz Bogusław Liberadzki i Bartosz Arłukowicz z Koalicji Europejskiej.