Agresywni mężczyźni chcieli wedrzeć się na plan programu Magdy Gessler. Co się wydarzyło?

Magda Gessler / facebook.com/printscreen

  

Podczas kręcenia jednego z odcinków "Kuchennych rewolucji" doszło do nieprzyjemnego incydentu. Gdy Magda Gessler przeprowadzała rewolucję w restauracji w Ostrowie Wielkopolskim, do jej wnętrza próbowało wejść czterech mężczyzn. Jeden z nich był szczególnie agresywny, dlatego konieczna była interwencja policji.

Jak podaje "Pudelek", na zorganizowanej przez celebrytkę kolacji w lokalu "Chłop i baba" pojawili się nieproszeni goście, którzy próbowali zakłócić wydarzenie.

Jeden z czterech mężczyzn był szczególnie agresywny i wdał się w szarpaninę z ochroną. Na miejsce przybyła policja, która zajęła się mężczyzną. Funkcjonariusze eskortowali też restauratorkę do hotelu. 

Jak podaje "Super Express" agresywny mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie. 

Chodzi o paragraf 51 kodeksu wykroczeń: Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Na pewno trzeba będzie przesłuchać świadków

- powiedziała st. sierż. Małgorzata Łusiak z policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zapadło się molo! Ranni nastolatkowie

zdjęcie ilustracyjne / Panek - Praca własna; https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

  

Czworo nastolatków trafiło z obrażeniami do szpitala po tym, jak w środę wieczorem zapadła się część molo na zalewie w Siemiatyczach (Podlaskie) - poinformowała policja, która bada okoliczności wypadku. Strażacy sprawdzają, czy nikt nie utonął.

Według wstępnych informacji siemiatyckiej policji, na molo (długim pomoście) na zalewie nr 2 w tym mieście siedziała grupa młodzieży. Końcówka konstrukcji jest zadaszona, całość z jednej strony ma barierki. Nastolatkowie prawdopodobnie siedzieli również na barierkach na końcu zadaszonej części pomostu tuż nad wodą.

W pewnym momencie ostatnia część konstrukcji zapadła się w stronę wody, kilka osób wpadło do zalewu, który w tym miejscu - według ocen policji - ma ponad 2 metry głębokości. Część poszkodowanych młodych ludzi wydostała się z wody sama, część z pomocą innych.

Straż pożarna sprawdza, czy nikt nie utonął, a policja ustala, w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

Cztery osoby w wieku od 14 do 17 lat z ogólnymi potłuczeniami trafiły do szpitala. Teren został zabezpieczony, na miejscu pracują służby.(PAP)

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl