Nieoczekiwana „fanka” Zandberga. Jego partię wsparła... Pamela Anderson

/ Mercy For Animals MFA from Los Angeles, USA [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

  

Znana ze "Słonecznego patrolu" ikona kobiecości lat 90. Pamela Anderson z wiekiem coraz bardziej angażuje się w politykę. I to nie tylko na rodzimym poletku. Zapewne dlatego, sama wyznając lewicowe wartości, postanowiła wesprzeć przed wyborami do Parlamentu Europejskiego lewicowe ugrupowania. Na fali jej popularności świat dowiedział się zatem o... istnieniu partii Razem.

Słynna Pamela Anderson, która z wiekiem coraz bardziej angażuje się w politykę, postanowiła otwarcie poprzeć kilka z europejskich partii walczących o mandaty w Parlamencie Europejskim. 

Wśród nich znalazła się również... partia Razem.

Jej członkowie nie kryją zachwytu poparciem aktorki, którą określają aktywistką "na rzecz praw zwierząt, klimatu i globalnej sprawiedliwości ekonomicznej".

Chcemy nowego, "zielonego ładu" dla Europy, chcemy wielkich programów publicznych inwestycji w nowe, "zielone technologie". Bo to jest nasz obowiązek wobec planety, przyszłych pokoleń, żebyśmy zaczęli w końcu odważnie działać

- mówił członek zarządu partii Razem i "jedynka" śląskiej listy Maciej Konieczny.

Konieczny zaapelował do wszystkich wyborców: "Bądźcie jak Pamela Anderson, głosujcie odważnie, głosujcie na Lewicę Razem, razem uratujemy planetę".

Tymczasem Pamela Anderson nie tylko namawia Europejczyków, by poszli do urn. Wskazuje nawet, na które partie głosować w kilku poszczególnych krajach. W swoim wpisie - obok partii Razem - zamieściła odnośniki do partii LIVRE z Portugalii, Actúa z Hiszpanii, Génération.s z Francji, Diem25 z Niemiec, Alternativet z Danii i MeRA 25 z Grecji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wprost.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zapadło się molo! Ranni nastolatkowie

zdjęcie ilustracyjne / Panek - Praca własna; https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

  

Czworo nastolatków trafiło z obrażeniami do szpitala po tym, jak w środę wieczorem zapadła się część molo na zalewie w Siemiatyczach (Podlaskie) - poinformowała policja, która bada okoliczności wypadku. Strażacy sprawdzają, czy nikt nie utonął.

Według wstępnych informacji siemiatyckiej policji, na molo (długim pomoście) na zalewie nr 2 w tym mieście siedziała grupa młodzieży. Końcówka konstrukcji jest zadaszona, całość z jednej strony ma barierki. Nastolatkowie prawdopodobnie siedzieli również na barierkach na końcu zadaszonej części pomostu tuż nad wodą.

W pewnym momencie ostatnia część konstrukcji zapadła się w stronę wody, kilka osób wpadło do zalewu, który w tym miejscu - według ocen policji - ma ponad 2 metry głębokości. Część poszkodowanych młodych ludzi wydostała się z wody sama, część z pomocą innych.

Straż pożarna sprawdza, czy nikt nie utonął, a policja ustala, w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

Cztery osoby w wieku od 14 do 17 lat z ogólnymi potłuczeniami trafiły do szpitala. Teren został zabezpieczony, na miejscu pracują służby.(PAP)

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl