Czy PO zalegalizuje pedofilię?

  

Nie chcę generalizować i twierdzić, że pewna ilość osób skazanych za zbrodnię pedofilii związanych z Platformą Obywatelską świadczy o zamiarach tej partii. Dużo bardziej niepokoi mnie relatywizowanie tego przestępstwa przez działaczy PO.

Pedofil w sutannie zły, a pedofil reżyser dobry. Tak robiono w przypadku Romana Polańskiego. Najbardziej niepokoi mnie jednak mataczenie w przypadku karty LGBT. Ta sprawa ludzi przeraża, a PO została przyłapana na ukrywaniu swoich zamiarów. I nie chodzi o drobiazgi, lecz uderzenie w sferę intymności nieletnich pod przykrywką edukacji.

Chodzi o też o adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Czy jeżeli nie można wierzyć im w tej sprawie, to można im wierzyć np. w zapewnienia co do utrzymania granicy dozwolonego wieku współżycia seksualnego? Ile są warte ich obietnice po tym, co usłyszeliśmy.

W środowiskach europejskiej lewicy krążą pomysły legalizacji niektórych czynów pedofilskich. Może musi upłynąć trochę czasu, by ich sojusznicy w Polsce odważyli się do tego przyznać? Ja bym PO takie pytanie na wszelki wypadek postawił. Wprawdzie ich zapewnienia wiele warte nie są, ale przynajmniej będzie można ich rozliczyć z niedotrzymanych obietnic.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl