Beata Dróżdż naszą kandydatką do PE!

  

W niedzielę zdecydujemy, kto będzie reprezentował Polskę w Parlamencie Europejskim. Jestem przekonany, że czytelnicy tej rubryki oddadzą swój głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Większość Polaków zrozumiała, jak ważne są te wybory i jak ważne jest, kto przypilnuje interesów Polski w Europie. Kandydaci Koalicji Europejskiej w większości już pokazali, czego możemy się po nich spodziewać – będą bronili interesów Niemiec.

Ci, którzy ad hoc stworzyli nowe partie, będą albo sprowadzać Polskę na manowce LGBTQ+ i niszczyć naszą tradycję i wartości chrześcijańskie, albo działać w interesie Rosji. Każdy z nas powinien do wyborów podejść bardzo poważnie i nie sugerować się liczbą występów danego kandydata w różnych mediach w ramach kampanii przedwyborczej. Wielu z nich poznaliśmy dopiero teraz i w sumie nie wiemy, czym zasłużyli się dla Polski. Po raz pierwszy mamy szansę, by mieć swojego przedstawiciela w Parlamencie Europejskim. Wykorzystajmy to i zagłosujmy na Beatę Dróżdż, przewodniczącą klubu „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim. Możemy być pewni, że będzie broniła polskiej racji stanu i nigdy nie zdradzi idei, jakim wierne jest środowisko Strefy Wolnego Słowa.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts