Gdzie transparentność, szanowni politycy?!

  

Wprowadzenie oświadczeń majątkowych dla współmałżonków osób sprawujących wysokie stanowiska w państwie to znakomity pomysł. To na pewno krok ku większej transparentności życia publicznego w Polsce. Szkoda tylko, że Platforma Obywatelska nie domagała się takich zmian 11 lat temu, w czasie, gdy żona ministra skarbu Aleksandra Grada prowadziła firmę zdobywającą kontrakty z państwowych spółek i instytucji.

Szkoda również, że w tej dyskusji o transparentności pomija się (świadomie lub nie) wątek przemielonych i zdjętych ze stron internetowych oświadczeń majątkowych posłów oraz senatorów. Obecnie możemy sprawdzić stan posiadania parlamentarzystów tylko w obecnej i poprzedniej kadencji Sejmu i Senatu! Jakoś nikt przeciwko temu nie protestował. No i gdzie ta transparentność, szanowni politycy?!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts