Czarna i Mamba sypią posłankę

  

Joanna Scheuring-Wielgus od kilkunastu dni rozdziera szaty nad tym, że zdarzają się pedofile w sutannach, którzy sprzeniewierzają się głoszonym przez siebie zasadom moralnym. Usta jej się nie zamykają i cały czas mówi o hipokrytach, a przy okazji obraża i straszy. Podobnie wytrwale jak o prawa pokrzywdzonych przez duchownych posłanka walczyła o dobro zwierząt.

Ostatnio nawet podpisała się pod deklaracją „Vote for Animals”, w której zapewniła, że w Parlamencie Europejskim, do którego kandyduje z list partii Wiosna, będzie zawsze po stronie braci mniejszych. I jak jej moralność pokrywa się z rzeczywistością? Ano tak, że jak ujawnił dziennik „Fakt”, oddała swoje dwa psy, Czarną i Mambę, do schroniska.

Polityk stwierdziła, że generalnie nie ma w tym nic złego, a mogła je porzucić w lesie. Łaskawa pani. Mogła też dodać do jedzenia szkło, wrzucić psy w worku do jeziora, zarąbać siekierą, a tylko zawiozła je do schroniska. Aldous Huxley napisał kiedyś, że „dla swego psa każdy jest Napoleonem, co jest powodem nieustającej popularności psów”. Czarna i Mamba musiały się na swoim „Napoleonie” bardzo zawieść. Coś mi mówi, że z wyborcami Joanny Scheuring-Wielgus będzie podobnie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl