Homorak

  

Pedofilia w Kościele jest pochodną dopuszczania do kapłaństwa homoseksualistów – takie jest zdanie ks. prof. Dariusza Oko wygłoszone w programie „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego.

Jest to kwestia solidarnie przemilczana zarówno przez „pomagających Kościołowi” lewackich publicystów typu Sekielskiego, jak i zżeraną przez tego raka hierarchię katolicką – bazę lawendowej mafii. Benedykt XVI wydał zakaz przyjmowania do seminariów, tym bardziej wyświęcania na kapłanów, mężczyzn o skłonnościach homoseksualnych, co jest niestety sabotowane przez ich pobratymców, w sutannach.

Sprowokowana dyskusja na temat win księży pedofilów powinna polskich biskupów skłonić do przeprowadzenia lustracji, i to podwójnej – pod kątem udziału delikwentów w donosicielstwie na rzecz komunistycznych tajnych służb, jak i uzależnienia od homoseksualizmu, bezwzględnie przez te służby wykorzystywanego. Komunizm przekształcił się z dyktatury proletariatu w neomarksistowską dyktaturę politycznej poprawności, a wykorzystywanie zboczeń w Kościele – także „niewinnego” homoseksualizmu – do atakowania chrześcijańskich wartości trwa w najlepsze.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts