Zaskakujące słowa pisarza: "Nie zagłosuję na tę żałosną koalicję, bo by mi prędzej ręka uschła"

Popularny pisarz Szczepan Twardoch podzielił się na Facebooku swoim pomysłem, czy raczej brakiem pomysłu na to, na kogo zagłosować w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. We wpisie padły zaskakujące słowa pod adresem PO-KO. "Nie zagłosuję na tę żałosną koalicję „niech będzie tak jak było”, bo by mi prędzej ręka uschła" - napisał Twardoch.

Szczepan Twardoch
fot. YouTube

Szczepan Twardoch nigdy nie ukrywał, że z obecną władzą jest mu nie po drodze, czego wyraz dał również w ostatnim wpisie w mediach społecznościowych:

Na nikogo z PiS nie zagłosuję, z dziesiątek powodów

- deklaruje pisarz w ostrych słowach na Facebooku. Co ciekawe, z równie ostrą, jeśli nie ostrzejszą krytyką spotkała się Koalicja Obywatelska:

[...] nie zagłosuję na tę żałosną koalicję „niech będzie tak jak było”, bo by mi prędzej ręka uschła. Chociażby ze względu na te obciachowe billboardy przedstawiające młodzież z flagami wymalowanymi na pucołowatych gębulach, orzeł z czekolady wiecznie żywy. 

- czytamy we wpisie autora "Morfiny".

Dostało się również partii Roberta Biedronia, w której Twardoch widzi zaledwie "przystawkę do wspomnianej wcześniej koalicji od status quo ante". Cały wpis można przeczytać niżej. Jak myślicie, na kogo Szczepan Twardoch powinien oddać swój głos?

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Szczepan Twardoch #wybory #Parlament Europejski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo