Tłumów nie było i nie będzie!

  

„To se uż ne vrati, pane Havranek”, jak mówią nasi sąsiedzi z południa, mając na myśli coś, co już na szczęście nie wróci. Ten zwrot znakomicie pasuje do frekwencji podczas manifestacji zapowiadanej jako marsz „Polska w Europie”, zorganizowanej w Warszawie przez Koalicję Europejską.

Pomimo długich przygotowań, nachalnej propagandy, obecności szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska i całej partyjnej wierchuszki Koalicji Europejskiej frekwencja wyniosła raptem parę tysięcy osób.

Z perspektywy Polaków stało się dobrze, że taka impreza się odbyła, bo może nigdy nie byłoby okazji posłuchać paru słów prawdy, które spontanicznie wypowiedział poseł Platformy Obywatelskiej Rafał Grupiński, obnażając prawdę o tym, co knują w sprawie środowisk LGBT:

„Będziemy działać progresywnie, ale po dwudziestym którymś października”.

Może po raz ostatni widzieliśmy roześmianego szefa PSL Władysława Kosiniaka--Kamysza pod transparentem: „Małżeństwa, adopcje, prawa LGBT+”. Tak à propos PSL – dziwię się działaczom tej partii, że wstawiając na listy wyborcze paru aparatczyków wywodzących się jeszcze z komunistycznego ZSL, pozwalają niszczyć 120-letnią historię
partii takich ludzi, jak Wincenty Witos.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts