Spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem w Starym Sączu

Tomasz Sakiewicz / Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

  

Zapraszamy na spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" Tomaszem Sakiewiczem, które odbędzie się o 13.45 w Starym Sączu, w ramach Forum Polska-Węgry. Redaktor Sakiewicz opowie między innymi o idei Wielkich Wyjazdów na Węgry.

Rozmowę z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem w ramach Forum Polska-Węgry w Starym Sączu poprowadzi redaktor Dorota Kunc, szef informacji radia RDM Małopolska.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona historia i idea Wielkich Wyjazdów na Węgry. Zostanie również poruszony temat budowania Europy w oparciu o wspólne wartości.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 13.45 w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari przy ulicy Batorego 23 w Starym Sączu.

Zapraszamy!!!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pentagon pomoże Ukrainie

Pentagon / pixabay.com/12019

  

Pentagon ogłosił, że udzieli Ukrainie pomocy militarnej w wysokości 250 mln dolarów; środki mają zostać przeznaczone przede wszystkim na szkolenia, zakup uzbrojenia i radarów, służąc wzmocnieniu zdolności ukraińskiej armii na morzu oraz lądzie.

Dzisiejsza decyzja oznacza, że w sumie pomoc USA dla ukraińskiej armii od 2014 roku wyniesie już 1,5 mld USD.

Ta współpraca w dziedzinie bezpieczeństwa jest możliwa poprzez stały postęp Ukrainy w realizowaniu kluczowych reform instytucjonalnych w dziedzinie obrony, w celu dostosowania ukraińskiej architektury bezpieczeństwa narodowego do reguł euroatlantyckich 

- napisano w oświadczeniu amerykańskiego resortu obrony.

Agencja AFP przypomina, że Unia Europejska i NATO od aneksji Krymu przez Rosję oraz rozpoczęcia konfliktu w Donbasie w 2014 roku wspierają Ukrainę, jednocześnie domagając się od Kijowa reform politycznych i gospodarczych. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl