Poseł Nowoczesnej nie chciała odpowiedzieć na trudne pytanie. Strzeliła focha i wyszła ze studia

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Podczas programu „O co chodzi” emitowanego przez TVP INFO doszło do niecodziennego, choć znanego już z polskich mediów, incydentu z udziałem polityków opozycji. Poseł Nowoczesnej Paulina Hennig-Kloska demonstracyjnie opuściła studio.

Hennig-Kloska nie chciała udzielić odpowiedzi na pytanie dotyczące ujawnionych wczoraj skandalicznych praktyk tzw. seksedukatorek, które m.in. instruowały jak należy uczyć dzieci masturbacji.

Prowadzący program Jacek Łęski pytał czy Nowoczesnej chodzi o taką właśnie edukację seksualną, jak widać było na filmie?  

"Chciałabym, żebyśmy uczyli dzieci, jak postępować w takich przypadkach, kiedy stają się ofiarami przestępców seksualnych"

- odpowiedziała wymijająco poseł Nowoczesnej. 

Kiedy jednak Łęski nalegał, by odniosła się konkretnie do skandalicznego filmu, Hennig-Kloska się mocno zdenerwowała, mówiąc, że nie pozwolono jej na dokończenie myśli.

Kiedy redaktor Łęski przekazał głos poseł Mirosławie Stachowiak-Różeckiej (PiS), Hennig-Kloska opuściła studio telewizyjne.

- Taka rozmowa o pedofilii nie ma sensu. Pan mi nie daje dojść do słowa, przerywa na każdym kroku


- oświadczyła wychodząc polityk Nowoczesnej.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w Seattle, wiele ofiar, sprawcy zbiegli

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/Akshaya Venkat screen

  

Policja w Seattle (stan Waszyngton na północnym zachodzie USA) poinformowała dziś o strzelaninie "z wieloma ofiarami) w centrum tego miasta. Sprawcy incydentu zbiegli, ich poszukiwania trwają.

Według komunikatu policji zamieszczonego na Twitterze, co najmniej jedna osoba poniosła śmierć a sześć zostało rannych. Funkcjonariusze i medycy pomagają poszkodowanym na miejscu zdarzenia.

Rzeczniczka szpitala Harborview Medical Center poinformowała, że siedmiu rannym udzielono pomocy. Nie podała w jakim są stanie.

Lokalna stacja telewizyjną KOMO-TV podała, że wśród rannych jest 9-letni chłopiec a 55-letnia kobieta jest w stanie krytycznym. Incydent spowodował poważne zakłócenia w wieczornym szczycie komunikacyjnym. Według stacji napastników było dwóch.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts