Nie milkną echa chwili szczerości Boniego. "Co w sercu, to na języku"

Michał Boni / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Lidia Lemaniak

Dziennikarka portalu Niezalezna.pl

Kontakt z autorem

  

- Co w sercu, to na języku. Napisał to, co naprawdę myśli zarówno on, jak i jego koledzy z partii, a także koalicjanci europejscy, partia EPL. Muszę powiedzieć, że dla nas jest to komplement - tak słowa Michała Boniego, europosła PO ocenił Ryszard Czarnecki, eurodeputowany PiS.

Koledzy z różnych państw w PE pytają mnie „co się z wami stało?!” Kiedyś byliście reprezentantami naszych interesów. Dzisiaj odwracacie się plecami. Jak Polska ma się rozwijać, jeżeli traci praworządność w UE?

- stwierdził Michał Boni, eurodeputowany PO.

W rozmowie z Niezalezna.pl Ryszard Czarnecki, europoseł PiS, "dwójka" na liście tej partii w okręgu warszawskim w wyborach do PE wskazał, że Michał Boni to "szczery człowiek".

Co w sercu to na języku. Napisał to, co naprawdę myśli zarówno on, jak i jego koledzy z partii, a także koalicjanci europejscy, partia EPL. Muszę powiedzieć, że dla nas jest to komplement. Tak, rzeczywiście, w ostatnich latach Polska, polskie władze nie reprezentują cudzych interesów. To się skończyło i to mówiąc językiem naszych sąsiadów - "to se ne wrati"

- dodał.

Czarnecki podkreślił, że "teraz jest normalność, bo z Zjednoczonej Europie każde państwo walczy o własny interes".

Polska to wreszcie czyni, ale wcześniej była wymarzonym krajem dla innych państw, bo reprezentowała ich interesy. Michał Boni potwierdził to jawnie. Dobrze wiedzieć. Ja się bardzo cieszę, że teraz mamy normalność. Kiedyś była nienormalność - nie jest rzeczą normalną, żeby polskie władze służyły obcym krajom

- mówił.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wpadł podejrzany o atak hakerski na urząd podatkowy

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Bułgarska policja zatrzymała podejrzanego o atak hakerski na Krajową Agencję Przychodów (NAP), co doprowadziło do wycieku danych osobowych i finansowych milionów ludzi - poinformowała dziś rzeczniczka resortu spraw wewnętrznych Bułgarii.

"Mamy podejrzanego, który został zatrzymany"

- powiedziała rzeczniczka MSW, nie ujawniając więcej szczegółów

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl