Czarzasty i PRL-owscy słudzy diabła

  

Kolejny na lewicy specjalista od pedofilii zabrał głos. Na konferencji prasowej w Łodzi, gdzie wspierał kandydatów SLD na listach Koalicji Europejskiej w eurowyborach, tow. Czarzasty odleciał: „Obciążam PiS zjawiskiem pedofilii w polskim Kościele”. Jeśli już ma odpowiadać za to jakaś partia polityczna to… PZPR, macierzysta formacja szefa SLD.

Trzej pokazani w filmie T. Sekielskiego księża byli TW SB. Można spokojnie założyć, że to właśnie dewiacyjne upodobania umożliwiły ich werbunek. Dawne zbrojne ramię PZPR wiedziało o tym, ale zamiast przerwać ten ohydny proceder, wykorzystywało go. Ich wina jest tu znacznie większa, niż np. oskarżanych dziś biskupów diecezjalnych, którzy przecież tak pełnej wiedzy nie mieli. W dodatku funkcjonariusze SB byli nie tylko na usługach PZPR, ale teoretycznie byli powołani do ochrony obywateli PRL, także molestowanych ofiar. Jako urzędnicy państwa nie tylko nie dopełnili swych obowiązków, ale cynicznie wykorzystywali te fakty. Odpowiedzialność spada na nich i ich mocodawców z PZPR, a to z kręgów tej partii wywodzi się Włodzimierz Czarzasty, szef ich spadkobierców, czyli SLD.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts