Chwila szczerości w wykonaniu Boniego. Ciekawe, czy już rozumie, co przypadkiem zdradził...

Michał Boni / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Europoseł PO Michał Boni zaskoczył wielu swoim wyznaniem podczas spotkania z wyborcami w Milanówku. Do czego się przyznał? „Koledzy z różnych państw w PE pytają mnie „co się z wami stało”?! Kiedyś byliście reprezentantami naszych interesów. Dzisiaj odwracacie się plecami” – stwierdził polityk Platformy.

Boni nie ma lekko tej wiosny. Polityk zasiada w Parlamencie Europejskim od 2014 r. Zapewne liczył, że ponownie zdobędzie mandat. Jednak w marcu dowiedział się, że dostanie tylko „piątkę” na warszawskiej liście Koalicji Europejskiej.

Zawiedziony Boni rozpoczął medialne żale. I ujawnił nieco szczegółów o kulisach działań Platformy. Podzieliło to sympatyków tej partii - z jednej strony Tomasz Lis piejący z zachwytu nad „klasą” europosła, a z drugiej - Waldemar Kuczyński i ostra krytyka, którą poparli też internauci.

Ostatecznie jednak polityk zmienił zdanie, pozostał w partii, bierze udział w wyborach. Dziś więc w ramach kampanii spotkał się z wyborcami. A tam…

Ujawnił prawdę o swoich kolegach z Brukseli. I jak oni traktowali dotychczas polityków z Polski.

- Koledzy z różnych państw w PE pytają mnie „co się z wami stało?!” Kiedyś byliście reprezentantami naszych interesów. Dzisiaj odwracacie się plecami. Jak Polska ma się rozwijać, jeżeli traci praworządność w UE?

- mówił.

Internauci jednoznacznie skomentowali jego wypowiedź.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Powieszony czy uduszony? Opublikowano wyniki sekcji zwłok Epsteina - miliardera-pedofila

/ Florida Department of Law Enforcement [Public domain]

  

W piątek po południu czasu lokalnego ogłoszone zostały rezultaty autopsji zwłok Epsteina. 66-latek został znaleziony w ubiegłą sobotę martwy w celi aresztu federalnego na Manhattanie. Jeffrey Epstein przebywał tam pod zarzutem molestowania nieletnich. Groziła mu kara 45 lat więzienia.

Miliarder próbował popełnić samobójstwo dwa tygodnie temu, po czym poddany został specjalnemu nadzorowi, który miał zapobiec powtórnej próbie targnięcia się na życie. Jednak z jakiegoś powodu 6 dni przed jego śmiercią specjalny monitoring celi znanego finansisty został zniesiony.

Epstein został znaleziony martwy w celi aresztu miejskiego w minioną sobotę nad ranem.

Dr Barbara Sampson, która dokonała sekcji zwłok Epsteina, w swoim raporcie oświadczyła:

„Po dokładniej analizie podczas pełnej autopsji stwierdzam, że przyczyną śmierci więźnia było powieszenie”.

Raport zawiera wiele szczegółów, jednym z nich jest opis kości szyjnych Epsteina, które były połamane.

Spekulacje na temat tego, dlaczego i jak zginął podejrzany, trwają nadal. Dr John Torres, ekspert medyczny i komentator w stacji telewizijnej NBC, stwierdził, że złamanie tych konkretnych kości szyjnych może wskazywać na powieszenie, ale także na uduszenie.

Trwa także dochodzenie w sprawie nieprawidłowości, do których doszło w areszcie. Dwóch strażników, którzy ponoć spali na służbie, zamiast pilnować Epsteina, odsunięto od wykonywania obowiązków służbowych, a trzeciego przeniesiono do innego aresztu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl