Koniec świata dla lewaka

  

Uwielbiam histerycznych przedstawicieli organizacji ekologicznych. Wczoraj na dachach siedzib Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej pojawili się aktywiści Greenpeace’u. Z pewnością dzień wcześniej przylecieli samolotami z różnych stron świata – to taktyka tej organizacji, polegająca na wykorzystywaniu obcokrajowców, którym łatwiej wywinąć się od kary, do protestów.

Ich bezsensowny protest przeciwko używaniu węgla napędził z pewnością transport lotniczy odpowiedzialny za 2 proc. emisji CO2. No, ale jak rozumiem, to koszt, który musimy ponosić. W każdym razie według aktywistów od końca świata dzieli nas 11 lat. To tylko złośliwie przypomnę, że jeżeli alerty naukowców byłyby pewne, to w 2014 r. miały się roztopić lodowce na biegunie północnym i wyginąć niedźwiedzie polarne. Dodam również, że w 2006 r. Al Gore, który za ekologię dostał Nagrodę Nobla, przestrzegał nas, że zostało nam tylko 10 lat. Nie spełniliśmy jego postulatów, a wręcz przyspieszyliśmy eksploatację Ziemi. No i co? W 2019 r. mamy jeszcze 11 lat. Wszystko więc wskazuje na to, że w 2030 r. będziemy mieli jeszcze 12 lat. I tak w koło Macieju. Bo ludzie muszą się bać. Jak nie sądu ostatecznego, to naukowo udowodnionego końca świata.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts