Nieudana prowokacja

  

Członkowie klubów „Gazety Polskiej” już przyzwyczaili się do tego, że różni zaprzańcy próbują ich skłócić tylko z tego powodu, że od 2005 r. z poświęceniem działają dla dobra Polski, nie licząc na profity. Tacy ludzie to łakomy kąsek dla różnych organizacji, które za judaszowe kopiejki chciałyby rozbić kilkunastotysięczne środowisko i wciągnąć klubowiczów w ohydną grę przeciwko Polsce.

Jednak to, co się dzieje ostatnio, metody zastosowane, by rozbić kluby, jest czymś nowym. Otóż do gry weszli tzw. prawdziwi Polacy, którzy dla własnych niejasnych celów, posługując się kłamstwem i manipulacją, chcą rozbić i przejąć członków klubów „GP”. Jak na dłoni mogliśmy to zobaczyć na sobotnim marszu przeciwko ustawie 447, kiedy to Marcin Rola, relacjonujący to wydarzenie na YouTubie co chwila mówił o tysiącach członków klubów „GP”, którzy jakoby odeszli z klubów i uczestniczą w marszu. Każdy z jego rozmówców powtarzał te same kłamstwa i wskazywał na klubowe banery, które powiewały gdzieś w oddali. Szybko okazało się, że organizatorzy prowokacji podrobili banery, jednak tak nieudolnie, że intryga natychmiast została odkryta. Wstyd panowie, wstyd!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts