Zbliża się finał medialnej telenoweli. Mieszkanie Marcinkiewicza zlicytuje komornik?

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz / / fot. YouTube/mat.pras.

  

Prywatny spór między Izabelą Olechowicz a Kazimierzem Marcinkiewiczem, który stał się ostatecznie ostrą medialną przepychanką, prawdopodobnie zmierza do finału. Jak dowiedział się Pudelek.pl, mieszkanie byłego premiera zostanie wystawione na licytację komorniczą. Co na to sam zainteresowany? "Proszę dać mi żyć" - odpowiedział Marcinkiewicz portalowi plotkarskiemu.

Ostatnimi czasy o Kazimierzu Marcinkiewiczu jest dość głośno. Po pierwsze za sprawą dołączenia do Koalicji Europejskiej, która ostatecznie nie zdecydowała się na wystawienie go w wyborach do Parlamentu Europejskiego, po drugie przez gigantyczne długi alimentacyjne wobec byłej żony Izabeli. 

Już 14 lutego zostało wydane zawiadomienie o komorniczym zajęciu mieszkania Marcinkiewicza, na poczet długów wobec I. Olechowicz. Sprawa nabrała tempa, bo jak ustalił plotkarski portal Pudelek.pl, mieszkanie zostało ma być wystawione na licytację komorniczą.

Doniesienia w rozmowie z "Pudelkiem" potwierdziła była żona Marcinkiewicza.

Tak, zgadza się. Najpierw mieszkanie było zajęte z tytułu wynajmu, a teraz zajęte w drodze licytacji w celu egzekucji alimentów. Sprawa jest coraz bliżej finału. Kiedy odzyskam pieniądze, będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie.

- powiedziała Izabela Olechowicz.

Redakcja skontaktowała się też z byłym premierem. Ten ograniczył się z kolei do krótkiego komentarza.

Przepraszam, nie rozmawiam z mediami. Proszę dać mi żyć. Jestem szarym, zwyczajnym człowiekiem. Nie pełnię żadnych publicznych funkcji

- stwierdził Marcinkiewicz.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wyciek oleju do Narwi. Straż pożarna: Mamy ustawione trzy zapory

zdjęcie ilustracyjne / By Ryszard Smulik - Own work, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40148157

  

Po wycieku oleju do Narwi, w miejscach, gdzie zostały w sobotę rozstawione zapory, rzeka jest już czysta - poinformował dzisiaj oficer prasowy z Komendy Powiatowej w Makowie Mazowieckim mł. kpt. Bartosz Kołodziejski. Jak podkreślił, obecnie na Narwi działają zapory, które doczyszczają rzekę.

- Na chwilę obecną mamy ustawione trzy zapory, które zostały rozstawione w dniu wczorajszym w miejscowości Sieluń - dwie i jedna w miejscowości Różan, które zabrały praktycznie cały ten film olejowy (cienka warstwa cieczy - PAP) z rzeki i teraz jest ustawiona czwarta zapora w miejscowości Łachy, gmina Rzewnie, która ma zebrać już takie resztki, które się jeszcze unoszą na rzece tego filmu olejowego. Taka zapora doczyszczająca

 - powiedział Kołodziejski.

Jak podkreślił, w "miejscach, gdzie zapora została wcześniej rozstawiona, rzeka jest już czysta, nie ma żadnych śladów substancji, wszystko zostało wchłonięte w zapory".

Dopytywany, kiedy zakończą się działania straży i kiedy rzeka będzie czysta, odpowiedział, że stanie się to w niedzielę.

W sobotę doszło do wycieku oleju turbinowego z zakładu Energa Elektrownie Ostrołęka. Olej wpłynął do kanału zrzutowego uchodzącego do rzeki Narwi. Według ministerstwa środowiska, ilość wyciekłej substancji szacuje się na 3-5 ton. Zanieczyszczeniu uległa Narew na odcinku 35 km.

Skutki zdarzenia monitorują Inspektorzy Delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Ostrołęce.

Minister środowiska Henryk Kowalczyk zapowiedział kontrolę WIOS w zespole elektrowni Energa w Ostrołęce. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl