Nagrody Telewizji Republika. W kategorii "Polityka" - bezkonkurencyjna Elżbieta Rafalska!

Elżbieta Rafalska odebrała nagrodę Telewizji Republika. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej została wyróżniona w kategorii "Polityka" - to za sprawne wprowadzanie kolejnych programów, istotnie wpływających na codzienne życie Polaków.

Eżbieta Rafalska tuż po odebraniu nagrody
TV Republika

Nagrodę w kategorii "Polityka" wręczyli redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania oraz jej zastępca Ryszard Gromadzki.

"To osoba, o której z pewnością można powiedzieć, że zmienia Polskę. Programy społeczne są marką polityki dobrej zmaiany. Dzięki nim miliony Polaków, o których z premedytacją zapomniała III RP, odzyskały godność"

- podkreślił Gromadzki.

Na scenie pojawiła się laureatka nagrody - Elżbieta Rafalska.

"Na polskiej scenie politycznej jest wiele osób, które może bardziej zasłużyły na nagrodę. Najważniejsze, że staje przed wami polityk szczęśliwy, a to nieczęste. Mogłam z rządem PiS wprowadzić programy społeczne, byłam świadkiem z tego, jak z dnia na dzień po wprowadzeniu programu Rodzina 500 Plus, zmieniało się życie polskich rodzin. To niesamowite. Na to warto było czekać przez całe życiowe doświadczenie. Ale polityka to gra zespołowa. Muszę podziękować premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, bo to on jest autorem projektu Rodzina 500 Plus. On pilnował nas, żebyśmy program wprowadzili jak najszybciej. Dzięki niemu ten program jest realizowany. Dziękuję też premier Beacie Szydło i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za zaufanie. Ta współpraca jest niezwykle ważna. My, jako Prawo i Sprawiedliwość, przełamaliśmy niemoc państwa i zbudowaliśmy wiarygodność ugrupowania, które jak coś mówi, to to realizuje. Twarzą programu 500 Plus jest polska rodzina. Silna, tradycyjna, oparta o wartości. Bez niej taka realizacja programu nie byłaby możliwa"

- powiedziała minister tuż po otrzymaniu nagrody.

Elżbieta Rafalska od 2015 roku jest ministrem rodziny, pracy i polityki społecznej. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie, czego efektem jest m.in. wprowadzenie prorodzinnych zmian, na czele z programem "Rodzina 500 Plus", który w tym roku rozszerzony został na każde dziecko. Wśród sukcesów resortu rodziny wymienić można także program "Dobry Start", najlepszą od 1991 roku sytuację na rynku pracy i obniżenie wieku emerytalnego.

Gala w Galerii Porczyńskich w Warszawie organizowana jest z okazji 6. rocznicy działalności Telewizji Republika. W gali bierze udział około 400 osób - politycy, artyści, ale też ludzie mediów.

Sponsorzy i partnerzy gali TV Republika:

 

 Źródło: niezalezna.pl

#nagroda #Elżbieta Rafalska #gala #Telewizja Republika

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo