Zabójstwo młodej kobiety na Ursynowie. Prokuratura bada sprawę

W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Ursynów zarejestrowano postępowanie dotyczące zabójstwa 29-letniej kobiety - poinformował dzisiaj rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

policja.pl

Jak podał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, do zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 maja w bloku przy ulicy Dunikowskiego na warszawskim Ursynowie.

- Ciało pokrzywdzonej znajdowało się w jednym z pokoi znajdujących się w budynku. Pokrzywdzona posiadała liczne obrażenia ciała zadane ostrym narzędziem

 - powiedział Łapczyński.

- W nocy i nad ranem na miejscu zdarzenia wykonane były czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia zwłok z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu medycyny sądowej, zabezpieczono materiał dowodowy

 - poinformował. "Ciało kobiety zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok" - wskazał.

Łapczyński poinformował także, że dzisiaj "w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Ursynów zarejestrowane zostało postępowanie dotyczące zabójstwa 29-letniej kobiety".

Jak podał rzecznik, w sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć z nią związek.

- Trwa ustalenie ich roli w zdarzeniu

 - zaznaczył.

"Trwa ustalenie okoliczności zdarzenia. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, na tym etapie nie przekazujemy szerszych informacji dotyczących okoliczności zabójstwa" - stwierdził. 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Warszwa #Ursynów #zabójstwo

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo